Kategorie Menu
dodavatel hraček a výukových her
ŠKOLKY A ŠKOLY.CZ (https://www.skolkyaskoly.cz/)

Vítejte na stránkách našeho nového e-shopu školkyaškoly.cz,

děkujeme za Váš zájem a doufáme, že Vás bude náš obchod bavit a inspirovat, protože spokojenost Vás - našich zákazníků je pro nás prioritou.

Internetový obchod skolkyaskoly.cz provozuje společnost STEJKR, spol. s r.o. Díky tomu využíváme své cca pětadvacetileté zkušenosti technického, lidského i logistické zázemí stejně jako u našeho mateřském webu (www.stejkr.cz). I díky tomu Vám můžeme nabídnout široký výběr didaktických hraček a pomůcek domácí i zahraniční výroby, které rodičům i pedagogům pomohou nalézt cestu k přirozenému a zábavnému učení.

Přestože jsme specializovaný e-shop pro mateřské školky a družiny základních škol, naše produkty jsou pro každého a jsou vhodné do každé rodiny. Sortiment internetového obchodu skolkyaskoly.cz je tak určen všem koncových spotřebitelům, kteří nevyužijí nabídku kancelářských a hygienických potřeb přímo od společnosti STEJKR, spol. s r.o.

Pevně věříme, že zde pro své děti vyberete hry a pomůcky, které je budou bavit a ještě jim dají i něco navíc. Investujete tak do jejich rozvoje i budoucího života, což je ta nejlepší investice ze všech.

Váš  S T E J K R  team.

a rychlé doručení

Možnost náhradního
plnění